Strokovni delavci OŠ Šmartno pri Slovenj Gradcu v šolskem letu 2020/21:

Ravnatelj: Zdravko Jamnikar

Pomočnica ravnatelja: Irma H. Javornik

RAZREDNIKI e-pošta
1. a Lilijana Pelc prof. raz. pouka lilijana.pelc@ossmartno-sg.si
1. b Matjaž Pelc prof. raz. pouka matjaz.pelc@ossmartno-sg.si
2. a Iva Kovač prof. raz. pouka iva.kovac@ossmartno-sg.si
2. b Petra N. Bricman prof. raz. pouka petra.naversnik@ossmartno-sg.si
3. a Anita Prikeržnik prof. raz. pouka anita.prikerznik@ossmartno-sg.si
3. b Marija Z. Friškovec prof. raz. pouka marija.friskovec@ossmartno-sg.si
4. a Renate Bašek prof. raz. pouka renate.basek@ossmartno-sg.si
4. b Mateja Turičnik mag. znanosti, prof. raz. pouka mateja.turicnik@ossmartno-sg.si
5. a Duška Mori prof. raz. pouka duska.mori@ossmartno-sg.si
5. b Darja Podjavoršek prof. raz. pouka darja.podjavorsek@ossmartno-sg.si
6. a Boris Pušnik prof. ŠPO boris.pusnik@ossmartno-sg.si
6. b Mateja Štamulak prof. SLJ mateja.stamulak@ossmartno-sg.si
7. a Robert Sterkuš prof. FIZ/TIT/NAR robert.sterkus@ossmartno-sg.si
7. b Helena Ocepek prof. BIO/KEM/NAR helena.ocepek1@gmail.com
8. a Majda Borovnik pred. učit. MAT/FIZ majda.borovnik@ossmartno-sg.si
8. b Andreja Žužel pred. učit. MAT/FIZ andreja.zuzel@ossmartno-sg.si
9. a Mateja Žgur prof. TJA/TJN mateja.zgur@ossmartno-sg.si
9. b Katja A. Rožič prof. SLJ/TJA katja.rozic@ossmartno-sg.si
NERAZREDNIKI
Tadeja G. Modrej prof. SLJ tadeja.modrej@ossmartno-sg.si
Neva Kozelj pred. učit. GUM neva.kozelj@ossmartno-sg.si
Nadja Bartol dr. um. zgo., mag . TJA/TJN nadja.bartol@ossmartno-sg.si
Leon Škrlovnik pred. učit. GEO/ZGO leon.skrlovnik1@ossmartno-sg.si
Tomaž Smonkar prof. ŠPO tomaz.smonkar@ossmartno-sg.si
Milan Bajželj prof.  LUM milan.bajzelj@ossmartno-sg.si
Ksenija Rebernak Prof. TIT/KEM ksenija.rebernak@ossmartno-sg.si
Irena Vitrih prof. SLO/TEO irena.vitrih@ossmartno-sg.si
Helena Pečoler Oder dipl. vzg. helena.oder@ossmartno-sg.si
Petra Turk dipl. vzg. petra.turk@ossmartno-sg.si
Sonja Simetinger prof. raz. pouka, OPB 2. r. sonja.simetinger@ossmartno-sg.si
Damijana Poberžnik prof. raz. pouka, OPB 1. r. damijana.poberznik@ossmartno-sg.si
Lidija Mlinšek prof. SLJ, OPB 3. r. lidija.mlinsek@ossmartno-sg.si
Bojana Tancer dr. znanosti bojana.tancer@ossmartno-sg.si
Polona Krašovec prof. GOS/BIO polona.krasovec@ossmartno-sg.si
PEDAGOGI
Katarina Kotnik spec. pedagoginja katarina.kotnik@ossmartno-sg.si
Darka Golobinek spec. pedagoginja
Alenka Panjek soc. pedagoginja

(Skupno 3.737 obiskov, današnjih obiskov 1)